Nusaybin Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Ergün BAYSAL, İlçemizdeki Oda Başkanlarıyla Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odasında bir araya geldi.

        İlçenin daha hızlı ve kaliteli kalkınması amacıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında, gereksinim duyulan, hali hazırda hizmete başlayan ve tamamlanma aşamasındaki çalışmalar ele alındı.

        Doğalgaza kavuşma konusunda gerekli yazışmaların gönderildiğini vurgulayan BAYSAL, ayrıca şehiriçi minibüslerinin yenileceğini ve vatandaşlarımıza konforlu ve rahat şehiriçi taşımacılık hizmetinin sunulacağını ifade etti.

        Toplantıya ev sahipliği yapan Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsun ÖZMEN, İlçeye her vatandaşın sahip çıkması gerektiğini belirtirken, Nusaybin tanıtımı için hazırladıkları belgeseli en kısa süre içerisinde belirli otobüs firmalarına dağıtarak ilçeyi herekse tanıtmayı hedeflediklerini ifade etti.

        Gerçekleştirilen istişare toplantısına Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahim ZENGİN, Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsun ÖZMEN,  Nusaybin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Zeynel TUNÇALAN, Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet AKTAŞ, Nusaybin Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali DOĞRU, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Hüseyin GÜNDOĞDU, Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mehmet DÜNDAR ve Nusaybin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Serdar BİLEN katıldı.